WZMACNIAMY
W INTERNECIE

84

Dlaczego my?

Mamy jasno zdefiniowane wartości, którymi kierujemy się w naszej pracy. Zobacz, co nas określa i zdecyduj, czy chcesz nam powierzyć swój projekt.

Wierzymy w przewagę dzięki wiedzy i doświadczeniu

Można jeździć samochodem od 5 lat i nadal być słabym kierowcą. Można mieszkać za granicą od 10 lat i wciąż nie umieć mówić płynnie w obcym języku. Można pracować w swoim zawodzie 15 lat i być na mniej więcej tym samym poziomie jakościowym...

Doświadczenie w wymiarze czasowym samo w sobie nic nie daje. Liczy się czas, w którym się aktywnie uczymy.

Właśnie w takie doświadczenie wierzymy - połączone z aktywną nauką, przyswajaniem nowości branżowych, wzorowaniem się na najlepszych i nieustannym doskonaleniem.

Zwiększamy efektywność dzięki ukierunkowaniu na określony cel

Co nam daje dążenie w wytyczonym kierunku? To, że mamy więcej czasu na pogłębianie tego, w czym się chcemy specjalizować, nie rozpraszając się na inne tematy. W dobie nieustannych zmian to czas staje się najbardziej deficytowym zasobem. My chcemy go poświęcać na to, w czym mamy ambicje być coraz lepsi.

Naszą specjalizacją są strony internetowe oparte o technologię Wordpress. Dzięki ścisłemu ukierunkowaniu potrafimy tworzyć strony www, które zachowują wszystkie zalety silnika Wordpress i jednocześnie nie posiadają jego wad.

Nasz największy wyróżnik? Wyobraźnia biznesowa

Każda firma ma swój model biznesowy - sposób działania, rodzaj oferowanych usług i produktów, otoczenie rynkowe (konkurencja, klienci, dostawcy, kanały dystrybucji). Ma swoje cele i możliwości.

Strona internetowa ma za zadanie wspierać biznes - dlatego najpierw trzeba go poznać i zrozumieć, aby zaprojektować wspierające go narzędzia. Naszym wyróżnikiem jest to, że od wielu lat uczymy się rozumieć biznesy naszych klientów, zauważać szanse które w konkretnym wypadku daje im internet. Wtedy mamy największe szanse stworzyć trafną, działającą strategię marketingową i umieścić w niej stronę internetową.

Dlatego nie mamy w ofercie standardowych, ujednoliconych szablonów stron internetowych lub sztywnego cennika z wyszczególnionymi opcjami w każdym pakiecie.  Jeśli coś ma uzasadnienie biznesowe - to ma być i już, jeśli nie ma - nie ma sensu tego robić i tracić budżetu, który można wykorzystać lepiej w innym obszarze.

Fundamentem dobrej współpracy jest dla nas dobra relacja

Czujemy się dobrze, współpracując zarówno z osobą, która ma jakiś pomysł na swój nowy, często pierwszy biznes jak i z działem marketingu dużej firmy,w której trzeba dostosować się do wyznaczonych standardów korporacyjnych.

Cenimy współpracę z osobami z dłuższym doświadczeniem zawodowym, od których się sami dużo uczymy.

Nie liczy się dla nas to kim jesteś ani jaka jest twoja pozycja zawodowa. To, co jest dla nas ważne podczas współpracy z Tobą to dobra, trwała relacja - oparta o wzajemny szacunek, otwartość na to, co mówi druga strona i zaangażowanie. Dzięki temu możliwa jest efektywna wymiana - twoich potrzeb biznesowych i naszej wiedzy zawodowej.

Popracujemy nad twoim projektem?
ZADZWOŃ
693 528 775
|
ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE